Namaz Duaları – Kunut Duaları


Namaz Duaları – Kunut Duaları Allahümme inna nestainuke

kunut-dualari-1

Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni aleykel-hayra küllehü neşkürüke ve lâ nekfürüke ve nahleu ve netrükü men yefcürük.
Allahım! Senden yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, sana tevbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek seni hayır ile överiz. Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkar etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkar eden ve sana karşı geleni bırakırız.

Namaz Duaları – Kunut Duaları Allahümme iyya kenagbudu

kunut-dualari-2

Allâhümme iyyâke na’büdü ve leke nüsalli ve nescüdü ve ileyke nes’a ve nahfidü nercû rahmeteke ve nahşâ azâbeke inne azâbeke bilküffâri mülhık.
Allahım! Biz yalnız sana kulluk ederiz. Namazı yalnız senin için kılarız, ancak sana secde ederiz. Yalnız sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. İbadetlerini sevinçle yaparız. Rahmetinin devamını ve çoğalmasını dileriz. Azabından korkarız, şüphesiz senin azabın kafirlere ve inançsızlara ulaşır.


Bu haber 26 Aralık 2011 tarihinde tarafından NAMAZ DUALARI kategorisi altına yazılmış. 8.169 views defa okunmuş ve 5 Yorum yapılmış

Namaz Duaları – Kunut Duaları için 5 yorum yapılmış


kerim
09 Mart 2013

şu duruma bakın kimse hiç bir yorumda bulun mamiş. farklı bir site olmuş olsa binlerce yorum binlerce begeni olurdu. arkadaşlar bizim ihtiyacımız olanlar bizim için gerekenler bize dogru yolu gösterenler burada biz bunları yaşamalıyız. yalan dünyanın yalanlarına aldanıp gitmemeliyiz dogru yolu aramalıyız dogru YOL ALLAH YOLUDUR neden sahte işlerle yaşantımızı geçiriyoruz. ALLAH bizlere fırsat vermiş biz neden bu fırsatı degerlendirmiyoruz..

isre
30 Mayıs 2013

ALLAH razı olsun çok güzel bi site

Suna
23 Temmuz 2013

Allah razi olsun!!! Ben iki yildir namazimdan ayrilmistim .. Ve huzurum hic yoktu farkediyordum fakat cidden seytan izin vermiyordu hep bir bahane hep bir magazeret:(( allah ibadetlerimizi aksatmadan yerine getirenlerden eylesin. Ben yeniden namazima baslayip dogru yolu buldum… Kimseyi sasirtmasin rabbim dogru yolundan su mubarrk gun allahim herkese namaz niyaz nasip etsin allahin rahmeti bereketi uzerinize olsun!!!!

sebine
02 Ağustos 2013

namazda hangi hareketler yapilir

QEBUNE
12 Ekim 2013

ALLAHIM BIZI SEYTANIN NEFESINDEN UZAQ ET BIZI KOTULUK YAPPMAKDAN UZAQ ET YA REBBIM TOBEMIZI KABUL ET BIZ YALNIZCA SENIN KULLARINIZ YALNIZCA SANA INANIRIZTOPlist