BERAT KANDİLİ SMS E-KART KANDİL SÖZLERİ MESAJLARI


BERAT KANDİLİ RESİMLERİ – FACEBOOK BERAT KANDİLİ GECESİ RESİMLİ MESAJLARI – EN GÜZEL KISA SMS GÜZEL SÖZLÜ KANDİL MESAJLARI E-KART TEBRİK RESMİ

berat kandili resmi mesajı

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.

berat kandili resmi mesajı
Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.
berat kandili resmi mesajı
Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim.

berat kandili resmi mesajı
Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun
berat kandili resmi mesajı
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
berat kandili resmi mesajı
Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.
berat kandili resmi mesajı
Avuçlarin açildigi, gözlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarim.
berat kandili resmi mesajı
Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun


Bu haber 3 Temmuz 2012 tarihinde tarafından ÜÇ AYLARA ÖZEL BÖLÜM kategorisi altına yazılmış. 1.704 views defa okunmuş ve 1 Yorum yapılmış

Etiketler: , ,

BERAT KANDİLİ SMS E-KART KANDİL SÖZLERİ MESAJLARI için 1 yorum yapılmış


Yİğit Efe Ekici
10 Temmuz 2012

Hepsi Çok Güzel Sözler Ellerinize SağlıkTOPlist